Şirketin çevrimiçi varlık analizi ve denetimi

Başarılı, dijital bir strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analiz kurulumuna dayanır.

Tam şirket analizi

Eksiksiz bir şirket analizi ve denetimi, sektörünüzü net bir şekilde anlamak için sitenizin ve kampanyanızın araştırmasını içerir. Ayrıca ana rakiplerinize karşı pazarınızdaki mevcut konumunuzu da belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansının önündeki olası engelleri tespit edip düzeltir ve daha geniş dijital pazarlama çabalarınızın temelini oluşturmanıza yardımcı olur. Eksiksiz analiz, kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sağlar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarınızda önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefleri belirlememize ve tanımlamamıza olanak tanır.

Çevrimiçi etkinlikleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Uzman ekibimiz, işletmenizin, müşterilerinizin ve rekabetinizin doğru bir analizi için çok çeşitli endüstri tarafından test edilmiş araçlar, kaynaklar ve teknikler kullanır. Analiz ve denetimimizin sonunda, bulgularımızla ilgili, atılacak sonraki adımlar hakkında açık ve bilgilendirilmiş öneriler içeren kapsamlı bir rapor sunuyoruz.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size tam bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam eden, performans optimizasyon stratejinizi geliştirebilir.

Davranışı optimize eden projeler

Kurumsal teknoloji aracılığıyla davranışı optimize ederken projeleri etkili bir şekilde planlayabiliyoruz. Hepsi, müşterilerimizin her birinin iş ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için olabildiğince etkili olacak şekilde tasarlandı.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analiz, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etkileyici analizi sunuyoruz. Ayrıca, başarı için kişiselleştirilmiş stratejinizin özelliklerine ve işlevlerine öncelik verirken, kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan "kişilikler" de yaratıyoruz. Analiz programımızdaki faydalı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, huni görselleştirme, destekli dönüşümler, ziyaretçi akışı, ters hedef yolları ve şirketinizin neye ihtiyaç duyduğuna bağlı olarak daha birçok hizmet.

21

Analiz edilen şirketler

12

Pazar analizi

16

İçerik denetimi

10

Müşteri denetimi

13

Etkinlik izleme

15

Sayfa içi analiz

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış çevrimiçi pazarlama ve marka bilinci oluşturma stratejinizin profesyonel bir analizini / denetimini alın.

Yorumlar

TÜMÜNÜ GÖR