Grafik Tasarım

Yaptığımız şeylerin heyecan verici yanı, kreatif işler sunmaktır. Müşterilerimizin işlerini dijitalleşmesine yardımcı olan, aşağıdaki hizmetlere bi göz atın.

Kurumsal Kimlik Tasarımı
Markanızın dijital ortamdaki yüzünü oluşturacak, web siteniz, logonuz, broşürleriniz, ajandalarınız, kalemleriniz ve kartvizitlerinizin ve daha fazlasını içeren Kurumsal Kimlik tasarımında, profesyonellere güvenin. Eşi benzeri olmayan, tamamen özgün tasarımlar için firmamız en iyi olanakları sizlere sunuyor.
Broşür Tasarımı
Her türlü tanıtımınızı sorunsuz olarak yapabilmek için kullanacağınız Broşür Tasarımı, hizmetleriniz veya direkt olarak firmanızı tanıtacak küçük detayları içermektedir. Detaylı inceleme ve oluşturacağınız reklamların kalitesini artırmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

El İlanı Tasarımı
Vereceğiniz yeni hizmetlerinizi veya kampanyalarınızı duyurmak, her zaman bulunduğunuz ilin veya ilçenin insanlarına dağıtılacak özgün, dikkat çekici El İlanı Tasarımı tasarımı yapımında, profesyonel bakış açısı için bize ulaşabilirsiniz.

Logo Tasarımı
Tamamen firmanıza özel özgün olacak şekilde firmanızın içerikleriyle ilgili detayları taşıyacak ve bakıldığı an mesaj verecek özgün Logo Tasarımı için, siparişlerinizi verebilirsiniz. Kurumsal yapınız ve firmanızın eşsiz bütünlüğü için en iyi tasarımlar logolar için bize ulaşabilirsiniz.

Katalog Tasarımı
Uzun süre muhafaza edilecek, her ofiste bulunmasını sağlayabileceğiniz ve hizmetlerinizle birlikte; temel tanıtımınızı sağlayacak Katalog Tasarımı, müşterilerinizin ilgisini çekmelidir. Aradığınız en özgün kaliteli tasarımlar ve eşsiz düzenlemelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Torba Zarf, Diplomat Zarf, Cepli Dosya Tasarımı
Ofis içerisinde kullanacağınız, önemli evraklarınızı sunacağınız ürünlerde de reklam vermeniz, akılda kalıcı etki sunacak tasarımlara sahip olmalıdır.Kaliteli bir hizmet sunacak ajans arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Olmalıdır? 

Hikayesi Olmalı
Grafik tasarım çalışmaları, ister geleneksel, ister dijital mecralarda kullanılmak üzere hazırlansın belirli bir yaratıcı fikir temelinde hedef kitleyi içine çeken bir hikayeye sahip olmalıdır.

Kolay Algılanabilir Olmalı 

Grafik tasarım çalışmaları, karmaşıklıktan uzak, hedef kitlenin kolaylıkla algılayabileceği basitlikte ve aynı oranda da çarpıcı olmalıdır. Ele alınan konu ve anlatılan fikir net bir şekilde yansıtılabilmelidir.

Görsel Uyuma Sahip Olmalı 

Grafik tasarım çalışmalarında kullanılacak olan illüstrasyonlar, fotoğraflar, tipografik metinler, ikonlar kısacası tasarımın tamamını oluşturan görsel imgeler belirli bir düzen ve uyum içerisinde kullanılmalıdır.
Ve tabii ki grafik tasarım çalışmaları daha fazla etkileşim sağlayabilmesi ve marka imajına zarar vermemesi için ele aldığı fikir, anlattığı hikaye, kullanılan öğeler açısından farklı ve özgün olmalıdır.
İzmir Grafik Tasarım
Sosyal Medya Tasarımları
Eytemis, grafik tasarım ihtiyaçlarınızı 360 derece ele alarak sosyal medya hesaplarınız için sosyal medya yönetiminize, marka iletişim dilinize ve sosyal medya kanallarının ruhuna uygun etkileşimi yüksek görsel içerikleri sizlerle buluşturur.

Projelerimiz

Tüm Projeleri Gör

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bir ürünü satmanıza, bir amacı tanıtmanıza veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş içeriğe sahip benzersiz tarzda sosyal medya postları tasarlıyoruz. Mesajınızı kitlelere ulaştırıyoruz.

Yorumlar

TÜMÜNÜ GÖR