Mobil Uygulama Geliştirme

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil, güçlü bir liderlik alıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve bu sayı Bilgisayar kullanıcılarından çok daha fazla. Bu nedenle, bu kanalın hedef kitlesine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, standart banner reklamların ötesine geçen, mobil ekranda kolayca gözden kaçabilen daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır ve bu da hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma olasılığını artırır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün, yalnızca yaşa, cinsiyete ve konuma göre değil, aynı zamanda ilgi alanları ve mobil tarama verilerinin yanı sıra belirli bir hedef kitle profilinde belirli bir hedef segmente ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir hedef kitleye hitap edebiliriz .

Web sitesi geliştirme konusunda uzman olan uygulama hizmetlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Önde gelen bir mobil uygulama geliştirme uzmanı ekibi olarak, strateji taslağı, kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmeden dağıtım ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyanızı yönetebiliriz.

41%

Etkileşim Sonrası Oranında Artış

21%

Sayfa Etkileşim Oranı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntülemeleri

180k

İndirmeler

Mobil uygulama stratejinizin iş ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir analizini sağlıyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil ortama geçin!

Mobil Tasarım

Mobil ve masaüstü üzerinde odaklanmış çabalarla tüm kullanıcılar için harika bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlamanın potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarınız doğru hedeflemeye dayalıdır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden bir çapraz kanal yaklaşımı kullanıyoruz.

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bize ulaşın ve önemli yatırım getirisi sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi sunalım.

Yorumlar

TÜMÜNÜ GÖR