Bağlı Kuruluş Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, satış ortaklığı pazarlamasının temelinde yatmaktadır.

Bağlı Şirket Pazarlaması, bir ziyaretçiyi tavsiye ettiği için bir bağlı kuruluşu ödüllendirmekten veya bir satın alma veya bir bültene abone olmak gibi istenen bir işlemi gerçekleştiren bir müşteriyi ödüllendirmekten oluşan bir çevrimiçi reklamcılık biçimini tanımlamak için kullanılan terimdir. Bir bakıma Satış Ortaklığı, sayfanız için ücretsiz tanıtım olarak görülebilir; müşterileri sizden satın almaya yönlendiren ilgili web sitelerinden oluşan bir ağ.

Satış ortağı kampanyaları, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyaları, e-posta pazarlama desteği ile birleştirildiğinde en iyi sonuçları alır ve zamanında araştırmaları nedeniyle seyahat, perakende ve hizmet sektörleri için çok uygundur. süreç / büyük hacimli satışlar.

Etkili Satış Ortaklığı Pazarlaması, bir şeyin kalıcı olması umuduyla farklı web sitesi sahiplerine bir dizi bağlantı atmaz. Üçüncü taraf web siteleriyle uzun vadeli ilişkiler geliştirmeyi, güvenilir sayfalarla sektörle ilgili web sitelerini araştırmayı ve web siteniz için kaliteli, dönüştürülmüş trafik getirecek değerli bir bağlı kuruluş ağı oluşturmayı amaçlayan iyi planlanmış, belirlenmiş bir çabadır.

Buna ek olarak, başarılı Affiliate Marketing ayrıca komisyon değerlerinde esnek olma yeteneği gibi belirli işletme özelliklerini de içerir, özellikle satışlarda düşüş olduğu zamanlarda, çünkü daha yüksek bir komisyon bağlı kuruluşların sizin için daha fazla çalışmasını sağlayacaktır.

14

Satış Ortağı Pazarlama Kampanyaları

27

Bağlı kuruluş izleme

8

Yeni satış ortakları kazanmak

9

Satış ortağı ağlarının seçimi

3

Affiliate Rewards Program Yönetimi

9

Banner oluşturma

Bağlı kuruluş yönetimi ekibimiz, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için markanız, teklifiniz ve ürünleriniz hakkında net bir anlayış sağlayabilir. Size en uygun yerleşimi sunarken ve gerçek satış hacimleri oluştururken sizi birden çok ağa, dikey alana ve yayıncıya bağlamamıza olanak tanıyan teknik ve stratejik deneyime sahibiz.

Üzerinde anlaşılan son tarihe kadar komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı sitelerinizle güvene dayalı bir ilişki sürdürmeniz de önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenlerini inşa etmelerine yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonel olarak eğitilmiş uzmanlarımızın, performansa dayalı bir model dahilinde satışlarınızı ve olası satışlarınızı artırmak için yenilikçi stratejiler ve diğer en iyi bağlı kuruluşlarla ilişkiler kullanmasının nedeni budur.

Bize projenizden bahsedin

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

İşletmeniz için bir bağlı kuruluş kampanyasının tüm yönlerini yönetebilir ve satış ortaklarını ürününüzü satmaya nasıl motive edeceğimizi biliriz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının sektörünüz için en iyisi olduğunu biliyoruz ve bu bağlı kuruluş sitelerinde ürününüzün daha fazla kapsanmasını sağlayacak ilişkileri nasıl kuracağımızı biliyoruz.