Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde deneyime sahibiz. İşletmenizi İnternet'e taşıyın, daha fazla satış kazanın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Kodlamadan ve işaretlemeden web tasarımı ve içeriğe kadar web geliştirmeye kapsamlı bir yaklaşım uyguluyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak şekilde geliştirmek değil, aynı zamanda kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi gerçekten sunmaktır.

E-ticaret siteleri, tam donanımlı web siteleri, platformlar, portallar, extranetler, intranetler, ısmarlama yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma reklam öğesi ve derleme, Facebook uygulamaları gibi çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. bir bilgi merkezi veya yalnızca hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy görevi gören bir site. Tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımları geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranets/Extranets

Ekibimiz, Intranets Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve amper sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz. Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri.

E-posta Pazarlama Çözümleri

Sonuç getirecek e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

Projelerimiz

Tüm Projeleri Görün
Effective Web Development Solutions
Çapraz platform ve duyarlı web geliştirme Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi sonlandırmadan önce tüm ana cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler sağlıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriğin site mimarisi açısından görselleştirilmesine olanak tanıyan karmaşık içerik toplama araçları kullanıyoruz ve bunlar yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklikler yapacağız. Ayrıca, oluşturma süreciniz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir hazırlık veya test ortamına erişiminiz vardır.
Effective Web Development Solutions

BİLİNİRLİĞİ ARTIRIN VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uyan, içerik yönetimli ısmarlama bir web sitesi edinin.

Yorumlar

TÜMÜNÜ GÖR